“حوض نقاشی” صاحب سایت شد

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری, فرهنگ و هنر , تاریخ تعداد بازدید: 126 تاریخ : ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

 

پوستر و سایت رسمی فیلم" حوض نقاشی" ساخته مازیار میری رونمایی شد.

بندرآنلای از خبرگزاری مهر –  پس از حضور موفقیت آمیز این ساخته مازیار میری در جشنواره فیلم فجر که با استقبال منتقدان و مردم مواجه شد پوستر و سایت رسمی فیلم حوض نقاشی رونمایی شد وعلاقه مندان پیگیری اخبار این فیلم می توانند به آدرس :http://hozenaghashi.com/ مراجعه کنند.

در صفحه اصلی این سایت از جمله جالب "برگزیده اصلی آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر استفاده شده است". پیش از این منوچهر محمدی و مازیار میری تهیه کننده و کارگردان این فیلم با انتشار بیانیه‌ای نسبت به برخورد جشنواره با این فیلم که از نظر تماشاگران به عنوان بهترین فیلم جشنواره انتخاب شده است اعتراض کرده بودند.

"حوض نقاشی" به کارگردانی مازیار میری و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی با بازی شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سیامک احصایی، مهسا محجوب و … محصول حوزه هنری است.

در مراسم اکران خصوصی این فیلم که پیش از جشنواره در سینما آزادی برگزار شد، پرویز پرستویی، کمال تبریزی، احمدرضا درویش، ابراهیم حاتمی‌کیا، رضا میرکریمی، سید مهدی شجاعی،رضا کیانیان، فرشته طائرپور، نگار آذربایجانی، غزل شاکری، رامبد جوان، حسن برزیده، محمدرضا هنرمند، مهناز افشار، سیامک احصایی، سامان مقدم، فرشته صدرعرفایی، همایون اسعدیان، مازیار میری، واروژ کریم مسیحی، ابراهیم شیبانی، حسن پورشیرازی و… حضور داشتند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای ““حوض نقاشی” صاحب سایت شد”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی