هنر ایران به آمریکا و آلمان می‌رود

مجموعه: فرهنگ و هنر , تاریخ تعداد بازدید: 552 تاریخ : ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

آثار پنجمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در کشورهای آلمان و آمریکا به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش بندرآنلاین از خبرگزاری مهر – عبدالرحیم سیاهکارزاده دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر  با اعلام این خبر گفت: دبیرخانه پنجمین جشنواره تجسمی فجر با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هماهنگی‌هایی را برای نمایش آثار جشنواره در دیگر کشورها انجام داده است که زمینه برگزاری نمایشگاه آثار جشنواره در کشورهای آلمان و ایالات متحده آمریکا فراهم شد.

سیاهکارزاده افزود: منتخبی از آثار رشته‌های تصویرسازی، عکاسی، کاریکاتور و پوستر در کشورهای آلمان و آمریکا به نمایش گذاشته می‌شود.

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر گفت: نمایشگاه آثار پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در کشور آلمان در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در شهر برلین برگزار می‌شود و در کشور آمریکا آثار جشنواره در دفتر یونسکو در نیویورک به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: نمایشگاه آثار جشنواره تجسمی فجر در آلمان و آمریکا در دهه اول اسفندماه برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه سازی، سفال و سرامیک، عکاسی، پوستر، کاریکاتور و تصویرسازی، مقالات و بخش فیلم های مستند تجسمی 14 بهمن ماه در موزه هنرهای معاصر تهران، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و فرهنگسرای نیاوران و 11 استان کشور آغاز شده است و تا 13 اسفندماه ادامه دارد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “هنر ایران به آمریکا و آلمان می‌رود”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی