کمدی درام «دنیا با بدی کمتر»

مجموعه: فرهنگ و هنر , تاریخ, فیلم شناسی تعداد بازدید: 538 تاریخ : ۲۲ فروردین ۱۳۹۲

این فیلم داستان زندگی یک مادر و دو دختر ناتنی است، یکی جوان و دیگری کودک که برای دیدن پدر دختر بزرگتر به دهکده‌ای آرام در آرژانتین مسافرت می‌کنند. برای مادر مهم است که دختر بزرگ بتواند پدرش را ببیند و بشناسد و…

«دنیا با بدی کمتر» محصول سال ۲۰۰۳ سینمای آرژانتین، هلند، ایتالیا، اسپانیا و فرانسه است و در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین تصویربرداری شده است. آلخاندرو آگرستی کارگردان و نویسنده این فیلم بوده است. رودریگو نویا، ژولیتا کاردینالی، کارمن مائورا، ژان پیر نوهر، ماکس یویزبرا، لورنزو کوینتروس و آلخاندرو آگرستی در فیلم «دنیا با بدی کمتر» نقش آفرینی کرده‌اند.

خولیو فرناندز، تییری فورتی، و لورنس جیلز تهیه کنندگان فیلم «دنیا با بدی کمتر» بوده‌اند. لوئیس سالیناس و پل ام فان بروخ آهنگساز، خوزه لوئیس کاخارویله مدیر فیلمبرداری، آلخاندرو برودرسون تدوینگر، فلوریس ووس طراح تولید و کارگردان هنری، و ماریسا یوروتی طراح لباس این فیلم کمدی درام خانوادگی بوده‌اند.

«دنیا با بدی کمتر» موفق به دریافت جوایز متعددی در جشنواره‌های بین المللی شد. در جشنواره فیلم مار دل پلاتا جایزه بهترین فیلم و جایزه ویژه هیئت ژوری به این فیلم رسید. در جشنواره فیلم هلند جایزه بهترین کارگردان و در جشنواره نیوپورت جایزه فیلم منتخب بینندگان را دریافت کرد. اتحادیه منتقدان سینمایی آرژانتین هم جوایز بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلم، بهترین موسیقی، بهترین کارگردانی هنری، بهترین تدوین، بهترین بازیگر جدید (رودریگو نویا) را به فیلم «دنیا با بدی کمتر» اهدا کرد.

 

کمدی درام «دنیا با بدی کمتر»

منبع : شبکه نمایش

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کمدی درام «دنیا با بدی کمتر»”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی