دانلود بازی هیجانی S.M.T.H. برای آندروید

مجموعه: بخش دانلود, نرم افزار و بازی موبایل تعداد بازدید: 476 تاریخ : ۱۳ دی ۱۳۹۲

 

بازی S.M.T.H. که مخفف "مرا به بهشت بفرست" است  یک بازی خطرناکه اندرویدی است که سر و صدای زیادی در دنیا ی گوشی های موبایل بر پا کرده است . این گیم بسیار ساده است و کارش این است که با استفاده از شتاب‌سنج گوشی، مشخص می‌کند که وقتی گوشی به بالا پرتاب می‌شود، چقدر اوج می‌گیرد! هر چقدر گوشی را بیشتر به بالا بفرستید، امتیاز بیشتری می‌گیرید و رتبه‌تان بالا می‌رود.

دانلود بازی هیجانی S.M.T.H. برای آندروید

 در واقع شما در این بازی شما باید تا می توانیدو با تمام قدرت گوشی خود را به بالا پرتاب کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید . و رکورد هایی که زده اید را ثبت کنید و در جدول جهانی بازی به اشتراک بگذارید . ۱۰ نفر برتر روز و هفته و جهان را می توانید در جدول جهانی ببینید . مواظب باشید که در محیطی باز به این کار بپردازید و به خودتان آسیب وارد نکنید .

دانلود بازی هیجانی S.M.T.H. برای آندروید

جالب است که اپل، از ورود این اپلیکیشن به اپ استور ممانعت کرده است و علتش هم را " تشویق این اپ به رفتاری که می‌تواند منجر به آسیب وسیله کاربر شود" عنوان کرده است.
 با این حال آیا شما جرأت و شهامت انجام این بازی را -نه با یک گوشی اندرویدی از رده خارج- بلکه با یک گوشی «های اند» دارید؟ مخصوصا گوشی‌ای که در شرایط حاضر با قیمت بالا خریده باشید؟

دانلود بازی هیجانی S.M.T.H. برای آندروید

 

دانلود بازی خطرناک .s.m.t.h

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دانلود بازی هیجانی S.M.T.H. برای آندروید”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی