دانلود فصل پنجم از مجموعه مستند های کریس آنجل

مجموعه: بخش دانلود, چند رسانه ای, فیلم - مستند - انیمیشن تعداد بازدید: 504 تاریخ : ۱۵ آذر ۱۳۹۲

 

دانلود فصل پنجم از مجموعه مستند های کریس آنجل
 

Christopher Nicholas Sarantakos در سال ۱۹۶۷ در آمریكا بدنیا آمد. او بهمراه مادر یونانی، پدر و دو برادرش Costa و JD و دوگربه خانگیش در نیویورك بزرگ شد . او در نوجوانی به یادگیری و نواختن سازهای موسیقی مثل فلوت و آكودیون پرداخت. یكی از بزرگترین مشكلات كریس در زندگی از دست دادن پدرش بدلیل سرطان بود . وقتی در سن ۶ سالگی عمه او یك شعبده بازی با ورق برای او انجام داد مسیر زندگی كریس تغییر كرد و از همان دوران به انجام كارهای عجیب و غریب و شعبده بازیهایی كه بیشتر جنبه واقعیت داشته باشند پرداخت. دو نفر از بزرگترین شعبده بازانی كه او را تحت تاثیر قرار دادند و كریس از كارهای آنها الهام میگیرد Harry Houdini و Aldo Richiardi هستند. او از همان دوران نوجوانی در مهمانیها و جشنها شروع به انجام شعبده بازیهای فراگرفته و ابتكاری خود می زد. در همین زمان شعبده بازی بنام James Randi كه از خوانندگان گروه AngelDust بود ورقهای بازی را بنام Angel منتشر كرد و آهنگ MindFreak را برای برنامه های نمایشی كریس آماده كرد.
کم كم كریس با پشتكار و تلاشهای روز افزون به اوج قدرت و شهرت رسید تا آنجا كه در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ برنده جایزه IMS Magicians (International Magicians Society) كه از سال ۱۹۶۸ تا بحال مجموعا ۳۷۰۰۰ عضو در سرار دنیا دارد و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه بزرگترین شعبده باز آمریكا شد و برنامه ای در یكی از كانالهای ماهواره بنام A&E هرهفته كارهای جدیدش را پخش میکرد . او در این كانال شروع به آموزش كارهای ساده شعبده بازی به بینندگان كرد و در مصاحبه ای با Penn Jillette اظهار كرد كه باور نمیكند كه انسانی با كه قدرت ماوراءطبیعه وجود داشته باشه.
نمونه كارهای كریس میشود به كلیپ راه رفتن روی آب و جدا كردن یك خانم در پارك اشاره كرد كه امروزه در تلفن همراه اكثر مردم پیدا میشه.

 

نام انگلیسی: Criss Angel Mindfreak
شرکت سازنده: A&E TV [United States]
کارگردان: Criss Angel
تاریخ نمایش عمومی: 12 August 2009
زبان: English
کیفیت ویدئو: DVD-Rip
فرمت ویدئو: Avi | 512 x 384 | 29fps
فرمت صدا: Mpeg | 48HZ
حجم فایل: هر قسمت حدود 350 مگابایت
تاریخ انتشار: 01:25 – 92/8/23

 

دانلود فصل پنجم از مجموعه مستند های کریس آنجل لینک های دانلود (مستقیم) – هر قسمت حدود 350 مگابایت
برای دانلود بر روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دانلود فصل پنجم از مجموعه مستند های کریس آنجل”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی