Warning: Parameter 2 to __search_by_title_only() expected to be a reference, value given in /home/bndon/domains/bighbigh.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
دانلود فیلم «سه تار نوازی» حسن کسایی | مجله اینترنتی بیغ بیغ

دانلود فیلم «سه تار نوازی» حسن کسایی

مجموعه: بخش دانلود, چند رسانه ای تعداد بازدید: 302 تاریخ : ۹ آبان ۱۳۹۲

هفته ای که سپری شد برای اهل فرهنگ بالاخص اهالی موسیقی سراسر اتفاق بود و آخر هفته پیش رو نیز فرصتی برای پیگیری برخی دیگر از اتفاقات فرهنگی که برخی از آنها را در این پنجمعه پیش رویتان می‌گذاریم تا انتخاب با شما باشد اما پیش از آن دعوت تان می‌کنیم تا از استاد حسن کسایی نی نواز شهیر کشورمان، این بار سه قطعه سه تارنوازی را تماشا کنید.دانلود فیلم «سه تار نوازی» حسن کسایی

به گزارش «تابناک»، یکی از کشمکش‌های همیشگی درباره موسیقی در هفته‌ای که سپری شد، بار دیگر به میان آمد و پس از گفته‌های داریوش پیرنیاکان درباره اصل عدم حرمت موسیقی و البته موضوع حساس لزوم زمینه سازی برای مشروعیت تک خوانی بانوان، جنجالی به راه افتاد که با استعفای او از سخنگویی خانه موسیقی همراه شد و حتی دامان وزیر فرهنگ و ارشاد را نیز گرفت اما حالا در این آخر هفته خبری مبنی بر اینکه استعفای داریوش پیرنیاکان از سمت دبیر و سخنگویی خانه موسیقی پذیرفته نشده، منتشر شده است.

محمد سریر – رییس هیئت مدیره خانه موسیقی – متنی را تنظیم کرده که در آن نوشته شده است: «متعاقب جلسه فوق‌العاده روز شنبه هیئت مدیره خانه موسیقی به منظور بررسی استعفای آقای داریوش پیرنیاکان از سمت دبیر و سخنگویی این نهاد، با عدم پذیرش این استعفا و احاله موضوع به شورای عالی، جلسه شورای عالی خانه موسیقی در بعدازظهر شنبه تشکیل و ابعاد مختلف برنامه‌های اجرایی جشن چهاردهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی که در تاریخ 22 مهر ماه در تالار وحدت برگزار شد، برررسی گردید. علیهذا شورای عالی پذیرش استعفای مشارالیه را در شرایط کنونی به مصلحت ندانسته و قرار شد جنبه‌های فرهنگی و هنری موارد مطروحه و چگونگی برداشت‌های غیرواقع در چهارچوبی توجیهی طی بیانیه‌ای جامع به اطلاع جامعه فرهنگی هنری و علاقه‌مندان رسانده شود.»

از دیگر اتفاقات جالب و البته مهم هفته که از تغییر رویکردها حکایت دارد، حضور معاون هنری و مشاور اقتصادی وزیر فرهنگ و ارشاد کشورمان در حراج کریستی دوبی است تا رصد حراج آثار هنری و رایزنی هایی که در حاشیه چنین برنامه هایی قابل وقوع است، در بالاترین سطح ممکن پیگیری شود و چه بسا دیر یا زود شاهد یک حراج معتبر بین المللی در تهران نیز باشیم که جایگاه به مراتب جدی تر از حراج تهران را داشته باشد.

به تماشای دوستی دو کودک ایرانی و روس بنشینید

«خاک و مرجان»، «آزادراه» و «تنهای تنهای تنها» آخرین آثاری هستند که در سینماهای تهران و شهرستان‌ها اکران شده اند و طبیعتاً هیچ کدام ظرفیت بلیت فروشی بالایی ندارند اما در میان آنها، توصیه می‌کنیم «تنهای تنهای تنها» را تماشا کنید و از تماشایش لذت ببرید. این فیلم جزو معدود آثار کم هزینه سینمای ایران است که علی رغم بومی بودن کاراکتر و داستان و البته از جنبه‌هایی ملی بودن ماجرا، می‌تواند با مخاطب عام حتی در تهران ارتباط ویژه ای برقرار سازد و قطعاً یک اثر بی کیفیت نیست.

پس از اکران این فیلم در کاخ جشنواره سی و یکم فیلم فجر و در نشست خبری این فیلم، بازیگر کودک این فیلم که برای نقش آفرینی مقابل دوربین بخش اعظمی از وزن بدنش را کاهش داده بود تا به فرم ایده آل برای کاراکتر مدنظر کارگردان برسد، به شدت مورد تشویق و تحسین قرار گرفت، هرچند به زعم برخی منتقدان، او خود را بازی کرده که برای قضاوت در این باره باید دید آیا این کودک در آینده نیز فرصت های مشابهی برای نقش آفرینی آن هم در جایگاه نقش اول خواهد یافت یا این نخستین و آخرین درخشش او روی صحنه سینما خواهد بود که فرصت تماشایش برای مخاطب عام فراهم شده است.

دانلود فیلم «سه تار نوازی» حسن کسایی

بر اساس داستان این فیلم «رنجرو» که در محله‌ای اطراف نیروگاه اتمی زندگی می‌کند با «اولگ» پسر روسی رفیق می‌شود. جهان دستخوش اتفاقاتی است و جریان دوستی این دو حکایت جداگانه‌ای و همین اتفاقاتی که در جهان رخ می‌دهد منجر به تغییر سطح این دوستی می‌شود و در نهایت شرایط جالبی را رقم می‌زند. در این فیلم، احسان عبدی پور در مقام کارگردان، میثم فرهومند، آرمن هوانسیان، آنا پانوسیان، عباس باک، تیگران الکسانیان را مقابل دوربین برده و چنان مسلط خروجی گرفته که این پروژه که قرار بوده یک تله فیلم باشد، تا سطح یک فیلم سینمایی ارتقاء یافته است.

علاوه بر این فیلم‌ها، اکران میراث چینی سه بعدی با بازی جکی چان، بشارت به یک شهروند هزاره سوم، گناهکاران، دربند، هیس! دخترها فریاد نمی زنند، دهلیز، کلاس هنرپیشگی، به خاطر پونه و پل چوبی نیز ادامه دارد و می‌توانید از میان این فیلم‌ها، یک یا دو اثر را پنجشنبه و جمعه شب در سینماهای پایتخت و برخی شهرستان ها به تماشا بنشینید.

 

دانلود فیلم سه تار زنی از حسن کسایی

منبع : تابناک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دانلود فیلم «سه تار نوازی» حسن کسایی”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی