دانلود فیلم آموزش تناسب اندام و بدنسازی

مجموعه: بخش دانلود, چند رسانه ای, فیلم - مستند - انیمیشن تعداد بازدید: 708 تاریخ : ۲۱ مهر ۱۳۹۳

P90X3: Extreme Fitness Accelerated – Base Kit _ آموزش بدنسازی و تناسب اندام

دانلود فیلم آموزش تناسب اندام و بدنسازی

P90X3 برنامه ورزشی دیگری با مربی گری تونی هورتون می باشد از مجموعه ای از فیلم های (حدود ۳۰ دقیقه ای) آموزش بدنسازی در خانه تشکیل شده است. هرکدام از این فیلم ها حاوی تمرینات مقاومتی، قدرتی، هوازی، افزایش انعطاف پذیری و تعادل بدن می باشند. از آنجایی که بدن‌سازی به منظور افزایش قدرت و یا افزایش استقامت عضلانی بهره می‌برند و بدن‌سازی به نوعی ورزش مادر محسوب می‌گردد این ورزش در میان تمام قشرها محبوب است. با استفاده از تمرینات آموزش داده شده در این مجموعه شما می توانید با صرف روزانه ۳۰ دقیقه در خانه و بدون نیاز به تجهیزات ورزشی اضافی، سطح آمادگی جسمانی و قدرت و استقامت عضلات خود را بالا ببرید.
P90X (مخفف Power 90 Extreme) یک سیستم ورزشی خانگی شناخته شده در سرتاسر جهان است که شامل برنامه های ورزشی همراه با برنامه تغذیه و مکمل های غذایی بوده با هدف بهبود آمادگی جسمانی در طی ۹۰ روز طراحی شده است. اگر از تمرینات و نرمش های خود نتیجه دلخواهتان را بدست نیاورده اید می تواند با کمک راهنمایی ها و آموزش های تونی هورتون (Tony Horton) به این مهم دست یابید.

Tony Horton’s back with P90X3, his newest P90X system designed to get you ripped in just 30 minutes a day thanks to his Muscle Acceleration system. P90X3 combines a highly structured, plateau-busting schedule with an unprecedented variety of moves that keep every muscle challenged for 30 minutes of full-throttle intensity that leaves any other workout in the dust. With P90X3, it’s a whole workout in half the time.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

یک دیدگاه برای “دانلود فیلم آموزش تناسب اندام و بدنسازی”

  1. ابوالفضل صادقی

    سلام فایل زیپ قابل باز شدن و اجرا نمی باشد باید چه کار کنم

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی