دانلود قسمت ششم مستند های کریس آنجل

مجموعه: بخش دانلود, چند رسانه ای, فیلم - مستند - انیمیشن تعداد بازدید: 530 تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۲

 

دانلود قسمت ششم مستند های کریس آنجل

Christopher Nicholas Sarantakos در سال ۱۹۶۷ در آمریكا بدنیا آمد. او بهمراه مادر یونانی، پدر و دو برادرش Costa و JD و دوگربه خانگیش در نیویورك بزرگ شد . او در نوجوانی به یادگیری و نواختن سازهای موسیقی مثل فلوت و آكودیون پرداخت. یكی از بزرگترین مشكلات كریس در زندگی از دست دادن پدرش بدلیل سرطان بود . وقتی در سن ۶ سالگی عمه او یك شعبده بازی با ورق برای او انجام داد مسیر زندگی كریس تغییر كرد و از همان دوران به انجام كارهای عجیب و غریب و شعبده بازیهایی كه بیشتر جنبه واقعیت داشته باشند پرداخت. دو نفر از بزرگترین شعبده بازانی كه او را تحت تاثیر قرار دادند و كریس از كارهای آنها الهام میگیرد Harry Houdini و Aldo Richiardi هستند. او از همان دوران نوجوانی در مهمانیها و جشنها شروع به انجام شعبده بازیهای فراگرفته و ابتكاری خود می زد. در همین زمان شعبده بازی بنام James Randi كه از خوانندگان گروه AngelDust بود ورقهای بازی را بنام Angel منتشر كرد و آهنگ MindFreak را برای برنامه های نمایشی كریس آماده كرد.
کم كم كریس با پشتكار و تلاشهای روز افزون به اوج قدرت و شهرت رسید تا آنجا كه در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ برنده جایزه IMS Magicians (International Magicians Society) كه از سال ۱۹۶۸ تا بحال مجموعا ۳۷۰۰۰ عضو در سرار دنیا دارد و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه بزرگترین شعبده باز آمریكا شد و برنامه ای در یكی از كانالهای ماهواره بنام A&E هرهفته كارهای جدیدش را پخش میکرد . او در این كانال شروع به آموزش كارهای ساده شعبده بازی به بینندگان كرد و در مصاحبه ای با Penn Jillette اظهار كرد كه باور نمیكند كه انسانی با كه قدرت ماوراءطبیعه وجود داشته باشه.
نمونه كارهای كریس میشود به كلیپ راه رفتن روی آب و جدا كردن یك خانم در پارك اشاره كرد كه امروزه در تلفن همراه اكثر مردم پیدا میشه.

 

نام انگلیسی: Criss Angel Mindfreak
شرکت سازنده: A&E TV [United States]
کارگردان: Criss Angel
تاریخ نمایش عمومی: 2010
زبان: English
امتیاز IMDb: 5.8/10
کیفیت ویدئو: DVD-Rip
فرمت ویدئو: Avi | 512 x 384 | 23fps
فرمت صدا: Mpeg | 48HZ
حجم فایل: هر قسمت حدود 350 مگابایت

 

دانلود قسمت ششم مستند های کریس آنجل لینک های دانلود (مستقیم) – هر قسمت حدود 350 مگابایت
برای دانلود بر روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید

 

رمز فایل ها : www.p30download.com

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دانلود قسمت ششم مستند های کریس آنجل”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی