فصل چهارم مجموعه مستند کریس آنجل

مجموعه: بخش دانلود, چند رسانه ای, فیلم - مستند - انیمیشن تعداد بازدید: 253 تاریخ : ۱ آذر ۱۳۹۲

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bndon/domains/bighbigh.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 131
فصل چهارم مجموعه مستند کریس آنجل

Christopher Nicholas Sarantakos در سال ۱۹۶۷ در آمریکا بدنیا آمد. او بهمراه مادر یونانی، پدر و دو برادرش Costa و JD و دوگربه خانگیش در نیویورک بزرگ شد . او در نوجوانی به یادگیری و نواختن سازهای موسیقی مثل فلوت و آکودیون پرداخت. یکی از بزرگترین مشکلات کریس در زندگی از دست دادن پدرش بدلیل سرطان بود . وقتی در سن ۶ سالگی عمه او یک شعبده بازی با ورق برای او انجام داد مسیر زندگی کریس تغییر کرد و از همان دوران به انجام کارهای عجیب و غریب و شعبده بازیهایی که بیشتر جنبه واقعیت داشته باشند پرداخت. دو نفر از بزرگترین شعبده بازانی که او را تحت تاثیر قرار دادند و کریس از کارهای آنها الهام میگیرد Harry Houdini و Aldo Richiardi هستند. او از همان دوران نوجوانی در مهمانیها و جشنها شروع به انجام شعبده بازیهای فراگرفته و ابتکاری خود می زد. در همین زمان شعبده بازی بنام James Randi که از خوانندگان گروه AngelDust بود ورقهای بازی را بنام Angel منتشر کرد و آهنگ MindFreak را برای برنامه های نمایشی کریس آماده کرد.
کم کم کریس با پشتکار و تلاشهای روز افزون به اوج قدرت و شهرت رسید تا آنجا که در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ برنده جایزه IMS Magicians (International Magicians Society) که از سال ۱۹۶۸ تا بحال مجموعا ۳۷۰۰۰ عضو در سرار دنیا دارد و در سال ۲۰۰۵ برنده جایزه بزرگترین شعبده باز آمریکا شد و برنامه ای در یکی از کانالهای ماهواره بنام A&E هرهفته کارهای جدیدش را پخش میکرد . او در این کانال شروع به آموزش کارهای ساده شعبده بازی به بینندگان کرد و در مصاحبه ای با Penn Jillette اظهار کرد که باور نمیکند که انسانی با که قدرت ماوراءطبیعه وجود داشته باشه.
نمونه کارهای کریس میشود به کلیپ راه رفتن روی آب و جدا کردن یک خانم در پارک اشاره کرد که امروزه در تلفن همراه اکثر مردم پیدا میشه.

 

نام انگلیسی: Criss Angel Mindfreak
نام فارسی: مستند کریس آنجل جادوگر قرن | فصل چهارم
شرکت سازنده: A&E TV [United States]
کارگردان: Criss Angel
تاریخ نمایش عمومی: ۲۰۰۸
زبان: English
امتیاز IMDb: 5.8/10
کیفیت ویدئو: DVD-Rip
فرمت ویدئو: Avi | 576 x 432 | 29fps
فرمت صدا: Mpeg | 48HZ
حجم فایل: هر قسمت حدود ۳۵۰ مگابایت
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ – ۹۲/۸/۲۲
منبع: پی سی دانلود

 

فصل چهارم مجموعه مستند کریس آنجل لینک های دانلود (مستقیم) – هر قسمت حدود ۳۵۰ مگابایت
برای دانلود بر روی تک تک لینک های زیر کلیک کنید تا دانلود شروع شود، تمامی لینک ها را باید دانلود کنید

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فصل چهارم مجموعه مستند کریس آنجل”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی