تصاویر و بررسی هیوندای i10

مجموعه: تفریح و سرگرمی, خودرو تعداد بازدید: 582 تاریخ : ۹ آبان ۱۳۹۴

هیوندای i10 خودروی کوچک و جمع و جور که در رده خودرو های ارزان قیمت بازار و به اصطلاح مینی کار جا دارد که با داشتن موتوری از نوع DOHC و با حجم  ۱۲۰۰ سی سی و شتاب صفر تا صد ۱۲ ثانیه نمی توان انتظار مانور یا حرکت خاصی از این خودرو داشت.

نکته این تایپ خودرها وجود حجم کم و جمع و جور بودن و همچنین مصرف پایین سوخت می باشد. گرچه این مدل خودرو ها در بازار طرفداران خاص خود را نیز دارند.

این خودرو در دو مدل موتور ۱۲۰۰ سی سی ۴ سیلنر و ۱۰۰۰ سی سی  ۳ سیلندر در بازار موجود است. هیوندای i10 جدید با جعبه‌دنده ۵ سرعته دستی در سال ۲۰۱۶ وارد بازار  می شود.با نگاهی به قیمت و نیز لیست تجهیزات در هیوندای I 10، این نکته ثابت می‌شود که با پولی که صرف خرید یک خودروی پراید می‌گردد، به‌راحتی می‌توان یک خودروی نو، مدرن و با کیفیت را با شرایطی به‌مراتب سهل و آسان‌تر، در برخی از ممالک نه‌چندان پیشرفته خریداری نمود

تصاویر و بررسی هیوندای i10

از بابت ابعاد هم لازم به ذکر است که آخیر تغیر سایز و ابعاد این خودرو در سال ۲۰۱۵ بود.که ابعاد آن به صورت محدود رشد داشت.I10 خودرو هاچ بک کوچک شهری است. این سبک خودرو ها در جهان آن چنان تجملاتی و هیجانی طراحی نمی شوند و تنها وجه تمایز این محصول به عنوان طراحی شرکت معتبر هیوندای در مقایسه با همرده های چینی اش اصلات و روح طراحی هیوندای است که در آن دیده شده. این سبک طراحی که برای نخستین بار نیز در i10 اجرا شده شامل چراغ های کشیده جلو ( شاید کمی حرفه ای تر از کشیدگی هاچ بک های پژو ) ، جلوپنجره باریک و کوچک و همچنین دریچه بزرگ هوای روی سپر جلوی خودرو است .

تصاویر و بررسی هیوندای i10

i10 به عنوان ارزان ترین عضو این خانواده از ساده ترین طراحی در نمای جانبی بهره می برد به گونه ایکه در طراحی نمای جانبی این خودرو کوچک شهری هیچ شکستگی یا قوسی مشاهده نمی کنیم . طراحی نمای عقب خودرو نیز ساده و به دور از تجملات انجام شده ، به گونه ای در برخی بخش ها از قطعات آتوس بهره می برد. شکستگی شیب دار که در قسمت جلوی کاپوت هیوندای i10 قرار دارد ، به عنوان خط شخصیت در طراحی این خودرو نمای جذاب روبروی خودرو را تکمیل می کند. چراغ های جلو وعقب با کشیدگی عمودی جذابیت بصری خوبی به خودرو می دهند اما زمانی که نوبت به هنرنمایی چراغ های عقب خودرو می رسد با چراغ های افقی که لایه لایه چراغ عقب را تشکیل داده اند چهره و نمایی شکیل و جذاب به عقب خودرو می بخشند .

تصاویر و بررسی هیوندای i10

منبع : اروندپلاک

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تصاویر و بررسی هیوندای i10”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی