دختری که به انیشتین تنه می زند +عکس

مجموعه: تفریح و سرگرمی, خواندنی ، دیدنی تعداد بازدید: 446 تاریخ : ۲۶ بهمن ۱۳۹۱

"Lauren Marbe" دختری 16 ساله از که ضریب هوشی نزدیک به 165 دارد و چندی پیش نیز توانست نام خود را وارد انجمن بین المللی منسا کند.

 دختری که به انیشتین تنه می زند +عکس

 هوش نعمتی خدادادی است که در همه انسان ها وجود دارد با این تفاوت که در برخی میزان هوش و ضریب ان به طوری بیش از دیگران است. "Lauren Marbe" دختری 16 ساله از که ضریب هوشی نزدیک به 165 دارد و چندی پیش نیز توانست نام خود را وارد انجمن بین المللی منسا کند. جایی که بسیاری از نخبگان دنیا در آن عضو هستند.

او دختر یک راننده تاکسی ساده است و البته تمایلی نیز به نخبه بودن ندارد اما ذهن پر قدرت او کاری کرده است که از انیشتین، بیل گیتس و استفان هاوکینگ باهوش تر باشد چرا که ضریب هوشی ان ها تقریبا 160 است.

او می گوید بسیاری از مردم فکر می کنند که انسان های باهوش با دیگر مردم متفاوت هستند در حالی که آن ها نیز زندگی می کنند و تفریحات مختلف را دوست دارند و تنها ذهنشان در درس و تکلیف نیست.

او قصد دارد در آینده با تمام کردن دبیرستان در رشته های هنر، فیزیک و ریاضی کسب علم کند ولی همیشه از علاقه وافرش به نقشه کشی و معماری می گوید و تحصیل در این رشته را در دانشگاه کمبریج آرزوی خود می داند.

مادر و پدر ماربل می گویند از داشتن همچین دختر باهوشی بسیار به خودشان می بالند و همچنان نیز در تعجب هستند که این ذهن زیبا از کجا آمده است چرا هر دوی آن ها ضریب هوشی متوسطی دارند.

ماربل در حالی هوش بالایش ثابت شده است که تست های مختلفی از او گرفته شده است. این تست ها در درس های مختلف و همچنین رشته های متفاوت بوده است. مردم انگلستان بیشتر هوشی در نزدیکی 100 دارند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “دختری که به انیشتین تنه می زند +عکس”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی