ساخت گلدان تزیینی زیبا با بطری پلاستیکی

مجموعه: تفریح و سرگرمی, خلاقیت های هنری تعداد بازدید: 799 تاریخ : ۳۰ تیر ۱۳۹۴

برای اینکه باغچه ی خود را طوری بسازید که زیبا و خوب به نظر برسد نیاز به کمی خلاقیت دارید.  اگر نمیخواهید پول زیادی را برای این کار صرف کنید، گزینه های دست ساز انتخاب مناسبی هستند. خوشبختانه، ما در این مقاله ی آموزشی به شما یاد می دهیم که چگونه با استفاده از بطری های معمولی برای خود گلدان های آویز پلاستیکی بسازید. با این روش، طراحی باغ شما بهتر شده و مهارت های ساخت کارهای دستی خود را نیز بهتر می کنید. در زیر، وسایلی که برای کامل کردن این پروژه به آن نیاز دارید آورده شده است:

 

ساخت گلدان تزیینی زیبا با بطری پلاستیکی

مواد لازم برای ساخت گلدان

چند بطری پلاستیکی
یک کاتر
قیچی
چسب تفنگی
چسب پارچه و برس
چند پارچه ی رنگی
پانچ
طناب
چند روبان تزیینی

آموزش درست کردن گلدان

 

کاتر را برداشته و یک منفذ برای بطری‌ها باز کنید. از قیچی استفاده کنید تا آن‌ها را نصف کنید. اطراف آن‌ها را با قلم مو چسب زده و روی آن پارچه بگذارید. اگر پارچه بزرگ است آن را کوتاه کنید، اما زیاد نبرید چون باید ته ظرف را نیز بپوشانید. در نقاط برش داده‌شده و همچنین ته کار از چسب بیشتری استفاده کنید تا آن را نزدیک و بسته‌تر نگه‌دارید.

 

ساخت گلدان تزیینی زیبا با بطری پلاستیکی

ظرف را چند سوراخ کرده و طناب‌ها را از آن عبور دهید. از چسب تفنگی استفاده کنید تا چند روبان تزیینی به بالای گلدان اضافه کنید. قبل از آن روبان را تزیین کنید که تا جد ممکن زیبا به نظر برسد. گل‌های خود را داخل گلدان گذاشته و از باغچه‌ی خود آویزان کنید. بسیار زیباست!

 

منبع : ۵۰۴۰

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ساخت گلدان تزیینی زیبا با بطری پلاستیکی”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی