Warning: Parameter 2 to __search_by_title_only() expected to be a reference, value given in /home/bndon/domains/bighbigh.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
پرموترین انسان های تاریخ +عکس | مجله اینترنتی بیغ بیغ

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

مجموعه: تفریح و سرگرمی, خواندنی ، دیدنی تعداد بازدید: 291 تاریخ : ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

بیماری گونه های مختلفی دارد که برخی از آن ها خیلی نادر و کمیاب هستند. این بیماری های نادر بیشتربر اثر مشکلات ژنتیکی و اختلالات سیستم بدنی ایجاد می شوند.

یکی از بیماری های ژنتیکی که از گذشته وجود داشته است ، رویش موهای زاید به طور غیر قابل باوراست. افرادی که این مشکل را دارند همیشه در صورت و یا بدن خود موی زاید دارند و هیچگاه نیز رشد آن ها متوقف نمی شود. در این گزارش نگاهی داریم به تعدادی از این افراد که در دوره های مختلف به افراد گرگ نما یا گوریلی مشهور بوده اند.

یو ژن هوان

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

در سال 2002 تصاویری "یو ژن هوان"  کودک چینی منتشر شد که البته در آن سال ها تنها به عنوان یکی بیماری نادر شناخته می شد و کارخاصی برای نجات این بچه از شر بیماری اجام نشد. او در حالی که تنها دو سال سن داشت به طور باور نکردنی پر مو بود و تقریبا 96 درصد از بدنش با مو پوشیده شده بود. البته بعدها مشخص شد که این عکس مربوط به سال 1981 بوده است و آن کودک نیمی از عمر خود را با بدنی پر از مو گذرانده بود.

خسوس آسوس

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

" خسوس آسوس" مکزیکی کسی است که از بدو تولد همراه با این بیماری نادر دست و پنجه نرم کرده است. بیماری او دارای حالت خاصی است که تنها موهای زاید در صورت او رشد می کند و هیچ راه درمانی نیز برای آن وجود ندارد. او هم اکنون ازدواج کرده است و فرزندانش نیز به این مشکل مبتلا شده اند. نام او در سال 2007 به عنوان  پرمو ترین صورت دنیا وارد کتاب های گینس شد.

استفان بیبروسکی

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

"استفان بیبروسکی"  در طی سال های 1891 تا 1932 زندگی می کرده است و در این مدت به خاطر موهای بسیار بلند و روشنی که تمام بدنش را پوشانده بود به مرد شیری معروف شده بود. او از اهالی لهستان بود و مادر او اعتقاد داشت کشته شدن پدر خانواده به دست یک شیر این بلا را سر فرزنداشان آورده است. او در تمام مدت زندگی با همین موها زندگی کرد و هیچگاه نتوانست صورت بدون موی خود را ببیند.

فدور جفتیک هو

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

یکی از با انگیزه ترین افرادی که به این بیماری مبتلا بوده است "فدور جفتیک هو" نام دارد. او که در سال 1868 در روسیه به دنیا آمد بدون اینکه انگیزیه خود را برای زندگی از دست بدهد به دنبال مشهور کردن خودش بود. او توانست در دنیا خودش را به عنوان یک بچه پر مو معرفی کند و همچنین تسلط کامل به سه زبان زنده دنیا داشت.او همچنین در چند فیلم سینمایی نیز ایفای نقش کرد.

سوپاترا ساسوفان

پرموترین انسان های تاریخ +عکس

در تایلند نیز دختر بچه 13 ساله ای زندگی می کند که از سندروم گرگی رنج می برد. او در تایلند به دختر میمونی معروف شده است و البته در دنیا بسیار معروف شده است. او همچنین رکورد دار  پرموترین در میان نوجوانان دنیا است. سوپاترا همچنین جز 50 نوجوانی است که در دنیا به این بیماری مبتلا شده است.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پرموترین انسان های تاریخ +عکس”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی