نگران ریزش و سفیدی موها در جوانی نباشید

مجموعه: درمان و بیماری ها, سلامت تعداد بازدید: 522 تاریخ : ۶ بهمن ۱۳۹۱

آیا راهی برای دختران و پسران جوان وجود دارد که بدون رنگ کردن موها، تارهای سفیدی که لابه لای موهایشان دیده می شود را تیره کنند ؟! با ماده ای کاملا طبیعی شما می توانید این مشکل را حل کنید .

 

گاهی اوقات به دختران و پسران جوانی بر می خوریم که سن کمی دارند اما از سفید شدن موها یشان رنج می برند و البته نمی خواهند در جوانی آنها را رنگ کنند و خیلی زود مجبور به حل این مشکل با مواد شیمیایی شوند.

از آنجایی که برای رفع هر مشکل، صبر و حوصله و انجام دقیق و مرتب و طبق برنامه باعث به نتیجه رسیدن آن خواهد شد، در این مورد خاص نیز باید این کار تا چهل شب با آرامش و حوصله انجام شود.

به این ترتیب که: دو لیوان آب و دو لیوان روغن زیتون و ۱۰۰ گرم سیاه دانه تهیه کنید.

سیاه دانه ها را شسته و یک شب تا صبح با دو لیوان آب خیس کنید سپس در ظرفی مناسب با دو لیوان روغن زیتون مخلوط کرده و روی شعله ی کم گاز قرار دهید و این مواد آنقدر حرارت ببیند تا آب آن کاملا بخار شود سپس در میکسر خوب مخلوط و له شده، از یک صافی خیلی ریز رد کنید و داخل شیشه در جای سرد و خنک نگهداری کنید.

برای استفاده هم دو ساعت قبل ریشه های مو را با آن خوب ماساژ دهید و با یک کلاه پلاستیکی موها را بپوشانید. بعد از زمان مشخص شده آنها را با آب ولرم شستشو دهید.

این کار تا ۴۰ شب نه تنها موهای سفید شما را خواهد پوشاند بلکه از ریزش موها جلوگیری کرده، در تقویت و رویش موهای تازه نیز کمک خواهد کرد.

 

منبع : irinn.ir

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نگران ریزش و سفیدی موها در جوانی نباشید”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی