انتقام معلم موسیقی از شاگردش در تلگرام!

مجموعه: اخبار, حوادث تعداد بازدید: 518 تاریخ : ۳ بهمن ۱۳۹۴
معلم موسیقی وقتی نتوانست زن جوان را راضی به دوستی کند، نقشه انتقام اینترنتی از او را طراحی کرد.

هفته گذشته زنی با حضور در پلیس فتای استان مازندران با طرح شکایتی گفت: چند روز پیش تلگرامم هک شد و بعد یک مزاحم اینترنتی برایم پیام‌های عاشقانه و مطالب غیراخلاقی فرستاد. او سپس تهدیدم کرد اگر پولی نپردازم، عکس‌های خصوصی و اطلاعاتم را که دزدیده در تلگرام و واتس‌آپ منتشر می‌کند و من و خانواده‌ام را به دردسر می‌اندازد و آبرویمان را می‌برد .

همزمان با شکایت این زن، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم اینترنتی آغاز شد تا این که ماموران ردپای مردی را در این پرونده به دست آوردند و او دو روز پیش دستگیر شد.

متهم ابتدا مدعی بود شاکی را نمی‌شناسد و نمی‌داند چه کسی برای او ایجاد مزاحمت کرده است. در ادامه تحقیقات زمانی که متهم مرد در مواجهه حضوری با شاکی زن قرار گرفت بناچار سکوت خود را شکست و اعتراف کرد معلم موسیقی این زن بوده و به مزاحمت اینترنتی دست زده است.

متهم در اظهاراتش گفت: شاکی یکی از شاگردان من در کلاس موسیقی‌ام است. کم‌کم به او علاقه پیدا کردم و گمان نمی‌بردم او متاهل باشد. وقتی علاقه‌ام را به او گفتم، عصبانی شد و گفت متاهل است و باید او را فراموش کنم.

وی اضافه کرد: برای این که از او انتقام بگیرم، تصمیم گرفتم تلگرامش را هک کنم تا اطلاعات و تصاویرش را به دست بیاورم. او فکر نمی‌کرد من به این کار دست زده باشم. زمانی که متوجه شدم او تسلیم خواسته‌ام نمی‌شود، تهدیدش کردم اگر می‌خواهد عکس‌هایش را در تلگرام و واتس‌آپ منتشر نکنم، باید به من پول بپردازد.

سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس فتای استان مازندران دراین باره گفت: برای متهم، قرار قانونی صادر شد.

منبع : جام جم آنلاین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “انتقام معلم موسیقی از شاگردش در تلگرام!”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی