تازه عروس در دام شیطانی سارقان آدم ربا

مجموعه: اخبار تعداد بازدید: 623 تاریخ : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

 تازه عروس در دام شیطانی سارقان آدم ربا

دو مرد شیطان‌صفت با ربودن یک تازه عروس وی را قربانی نیت شوم خود کردند و دست به سرقت پول و طلاهای وی زدند.

چندی قبل نوعروس جوانی نزد مأموران پلیس پایتخت از ماجرای شومی که برایش اتفاق افتاده بود پرده برداشت. او گفت: ساعتی پیش از خانه یکی از بستگانم در پیروزی بیرون آمدم تا به سمت افسریه بروم. کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پراید مقابلم توقف کرد و وقتی راننده گفت مقصدش افسریه است، سوار شدم. وی ادامه داد:

در بین راه مردی به‌عنوان مسافر سوار ماشین شد و روی صندلی جلو نشست. همه‌‌چیز کاملا عادی بود که مطمئن شدم راننده، مسافرکش است اما بعد از طی مسیری، مردی که روی صندلی جلو نشسته بود با حرکتی سریع به قسمت عقب ماشین آمد و با تهدید چاقو از من خواست ساکت باشم. من که وحشت کرده بودم از ترس جانم ناچار شدم سکوت کنم و در همین هنگام راننده تغییر مسیر داد و به سمت قیامدشت رفت.

وی افزود: من به راننده و همدستش التماس کردم که پول‌‌ها و طلاهایم را بردارند اما با من کاری نداشته باشند ولی آنها به التماس‌ها و گریه‌هایم توجهی نکردند و در بیابان‌های قیامدشت مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. سپس کیف پول، موبایل و طلاهایم را سرقت کردند و با رها کردن من، پا به فرار گذاشتند اما همان موقع توانستم شماره پلاک خودروی آنها را به خاطرم بسپارم. بعد از آن نیز خودم را به یک مغازه رساندم و از آنجا با پدرم تماس گرفتم و او را در جریان قرار دادم.

بعد از شکایت این نوعروس، تیمی از مأموران پلیس آگاهی با دستور دادیار دادسرای جنایی تهران رسیدگی به این پرونده را آغاز کردند. آنها در نخستین اقدام به بررسی شماره پلاک خودروی متهمان پرداختند و موفق شدند صاحب خودرو در پایتخت را شناسایی و دستگیر کنند. وی بعد از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت و خود را بی‌گناه دانست اما وقتی شاکی پرونده را مقابل خود دید ناچار به اعتراف شد.

او به دادیار پرونده گفت: آن روز با دوستم در خیابان بودیم که وسوسه شدیم زن جوانی را که کنار خیابان منتظر ماشین ایستاده بود ربوده و علاوه بر سرقت اموالش، او را مورد آزار و اذیت قرار دهیم. برای اجرای این نقشه دوستم از ماشین پیاده شد و من به‌عنوان راننده مسافرکش، مقابل زن جوان ترمز کردم. وقتی او سوار شد، دوستم که چند متر آن‌طرف‌تر ایستاده بود نیز به‌عنوان مسافر سوار شد و با تهدید چاقو، نقشه‌مان را عملی کردیم.

بعد از اعتراف این مرد، قاضی دستور بازداشت همدست وی را صادر کرد و مأموران راهی محل زندگی او شدند اما وی که از بازداشت همدستش باخبر شده بود، پا به فرار گذاشته بود. در حال حاضر راننده دستگیر شده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

منبع : همشهری آنلاین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تازه عروس در دام شیطانی سارقان آدم ربا”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی