خبرنگار الجزيره به “جهاد نکاح” تن داد!

مجموعه: اخبار, سیاسی تعداد بازدید: 750 تاریخ : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

"غادة عويس" يکي از سرشناس ترين خبرنگاران و گويندگان خبري شبکه الجزيره قطر است.

او چندي پيش با هدف پوشش اخبار حوادث جاري در سوريه به اين کشور سفر کرد اما چند روز بعد رسانه هاي عربي خبر دادند که توسط جنگجويان تروريست مورد تجاوز جنسي قرار گرفته است.

اين خبر بلافاصله توسط شبکه خبري الجزيره تکذيب شد اما اکنون و بعد از گذشت چند روز،‌ گروهک تروريستي "جبهة النصره" با صدور بيانيه اي رسمي فاش کرد که "غادة عويس" مورد تجاوز قرار نگرفته بلکه به طور داوطلبانه خود را در اختيار جنگجويان قرار داده است.

به گفته "جبهة النصره"،‌ "غادة عويس" در واقع به "جهاد نکاح" تن داده تا بتواند نيازهاي جنسي جنگجويان مخالف حکومت "بشار أسد"‌ رئيس جمهور سوريه را تأمين کند.

اين بيانيه افزود: خبرنگار الجزيره با يکي از رهبران "جبهة النصره" هم بستر شده و "جهاد نکاح" را به جا آورده از همين رو اين اقدام ثواب بسيار زيادي دارد و مايه افتخار وي است!

گفتني است "جهاد نکاح" اصطلاحي است که کمتر از سه ماه از عمر آن مي گذرد. در واقع اين اصطلاح توسط يک مفتي وهابي تکفيري ابداع شد.

بر اساس فتواي اين مفتي سلفي، زنان اگر براي تأمين نيازهاي جنسي جنگجويان به سوريه بروند و بدن خود را در اختيار آنان قرار دهند،‌ "جهاد نکاح" کرده اند. آمار موجود حکايت از آن دارد که تاکنون بيش از 12 دختر و زن از تونس براي اين کار به سوريه سفر کرده اند.

 

منبع : شیعه آنلاین

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “خبرنگار الجزيره به “جهاد نکاح” تن داد!”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی