ساعت های 100 میلیونی در تهران!

مجموعه: اخبار, تفریح و سرگرمی تعداد بازدید: 542 تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۱

مشخص نيست اين همه داد و قال از افزايش قيمت ها ، تورم ، بيكاري و … از سوي كيست ؟ برخي انگار در اين كشور و يا بهتر بگوييم در اين دنيا زندگي نمي كنند ؛ چرا كه در پاساژ هاي تاپ تهران به آنها “مشتريان خاص” مي گويند.

بندرآنلاین از  بازار خبر : مركز خريد 3 طبقه اي فعال در شمال شرقي تهران اين روزها مشتريان خاص و پر و پا قرص خودش رو دارد ؛ از سيل برندهاي معروف و محدود گرفته تا شهروند و امير شكلات خودمون در اين مركز خريد پيدا ميشود ؛ از روسري هاي 30 هزار تومني تا كفش هاي مردونه ي 300 هزار تومني همه و همه اينجا حاضرند ؛ اما اين بار نه صحبت از پوشاك است نه از خوراك .

طبقه اول اين مركز خريد كه چند سالي است پا گرفته و به نسبت مراكز خريد ديگر در شمال و غرب تهران از چينش اجناس و تجميع برندها به صورت كامل تري بهره مي برد ، ميزبان برندي است كه براي اولين بار موفق شده در ايران نمايندگي بگيرد .

ساعتي از كشوري سوئيس با نام “رادو” .

اين نمايندگي كه در روز مشتريانش از عدد دو دست هم تجاوز نمي كند ، تنها 4 نوع از انواع ساعت هاي خود را به پشت ويترين آورده و مابقي را در داخل مغازه به متقاضيان ارائه مي دهد .
اين نمايندگي رادو در 4 مدل داخل ويترين خود دو مدل براي آقايان و دو مدل هم براي بانوان در نظر گرفته است .

مدل شاخص رادو براي آقايان كه محصول سال 2012 نيز است به قيمت 470/000/000 ميليون ريال عرضه مي شود .

اما جالب تر از آن مدل ارائه شده براي بانوان است كه با رقم 999/000/000 ريال قيمت گذاري شده است ؛ عددي كه براي ثروتمند ترين زن جهان هم بسيار زياد است .

مركز خريد فوق به دليل تجميع برندهاي خاص و پر آوازه توانسته است مشتريان مارك پوش و ثابتي را براي خود دست و پا كند ، امري كه بسياري از پاساژداران در تهران به دنبال آن بودند ، اما به اندازه اين مركز در راستاي آن به توفيق نرسيدند .

مطلب فوق عريضه اي نبود در راستاي ثروت ستيزي و يا همچنين مدح تجمل گرايي ، بازار خبر تنها در صدد است تا با روايت تمامي زنجيره هاي اقتصادي كشور فضا را براي مديران ، مسئولان ، تجار و مصرف كنندگان شفاف تر از قبل كند ؛ هر چند اگر قدرت خريد مردم در شرايط تورمي امروز در حد و حدود ساعت 100 ميليوني هم باشد اين نيز براي ما بسي جاي افتخار است و در غير اينصورت براي مسئولان جاي شرمساري .

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ساعت های 100 میلیونی در تهران!”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی