سرقت زن كارگر از آرایشگاه

مجموعه: اخبار تعداد بازدید: 414 تاریخ : ۱۰ اسفند ۱۳۹۱

زنی كه به اتهام سرقت‌ سریالی و دزدیدن پول و اموال 11 میلیون تومانی از آرایشگاه زنانه كارفرمایش تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفته بود، دستگیر شد.

چند روز پیش زنی با حضور در شعبه دوازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران از سرقت پول و اموال آرایشگاهش در شمال غرب تهران، خبر داد.

شاكی گفت: چند زن به عنوان دستیار آرایشگر در آرایشگاهم كار می‌كردند و پول‌های خود را در صندوقی قرار می‌دادیم تا این كه یك ماه و نیم پیش متوجه شدیم پول‌ها كاهش یافته است.

سرقت 11 میلیون تومانی اموال از آرایشگاه

شاكی اضافه كرد: این دزدی‌های مرموز ادامه داشت تا این كه روز حادثه یكی از همكارانم هنگام ورود به آرایشگاه، متوجه باز بودن در و به ‌هم ریختگی اثاثیه‌ها شده و موضوع را به من و دیگر همكارانم خبر داد. در ادامه متوجه شدیم چند میلیون تومان پول صندوق، یك دستگاه ضبط، تلویزیون، لوازم آرایشی و سشوار، دستگاه كارتخوان، دو دستگاه تلفن و یك دستگاه فكس كه همگی 11 میلیون تومان ارزش داشت، سرقت شده است.

در پی این شكایت، پرونده در اختیار ماموران 139 مرزداران تهران قرار گرفت و جستجو برای رازگشایی از این دزدی آغاز شد.

ردپای زن كارگر در دزدی

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌كه شاكی دوباره با حضور در مركز پلیس، به ماموران اطلاع داد به یكی از كارگران زن كه از یك ماه و نیم پیش كارش را در آرایشگاه شروع كرده ظنین شده است؛ چرا كه پس از سرقت اموال، دیگر به آرایشگاه مراجعه نكرده و تلفن همراهش نیز خاموش است و تاكنون نتوانسته او را پیدا كند.

با اطلاعات به دست آمده از شاكی، كارگر آرایشگاه به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت تا این كه روز گذشته این زن هنگام پرسه زدن مقابل آرایشگاه محل كارش، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

متهم زن با انتقال به مركز پلیس ادعا كرد پول و اموال شاكی را سرقت نكرده است و این در حالی بود كه ماموران در تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند این زن در زمان سرقت، مقابل آرایشگاه مشاهده شده است.

بنابر این گزارش، در پی اظهارات متناقض متهم، تحقیقات از وی برای رازگشایی از سرقت این آرایشگاه زنانه ادامه دارد.

منبع :

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سرقت زن كارگر از آرایشگاه”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی