سرقت 50 میلیون دلار الماس در 10 دقیقه

مجموعه: اخبار تعداد بازدید: 421 تاریخ : ۲ اسفند ۱۳۹۱

سرقت 50 میلیون دلار الماس در 10 دقیقه

سارقان مسلح در ساعت 8 شب با گذر از نيروهای امنيتی و در ساعت 8 شب با گذر از نيروهای امنيتی و قبل از اين که هواپيما از روی باند بلند شود، وارد باند شده و بخش محموله را باز کرده و حدود 120 بسته محموله الماس را با خود برده اند. این سرقت به سرعت و در عرض 10 دقیقه انجام شده است.

یک محموله الماس به ارزش 50 میلیون دلار روز گذشته از فرودگاه " زاونتم " شهر بروکسل بلژیک سرقت شد.

دزدان مسلح که لباس پلیس بر تن داشتند با استفاده از تاریکی شب و با بریدن حصار باند پرواز هواپیما ، وارد آن شده و با سرقت محموله الماس از همان راه گریختند و دو خودرو خود را آتش زدند.

سارقان مسلح در ساعت 8 شب (به وقت محلی) با گذر از نيروهای امنيتی و قبل از اين که هواپيما از روی باند بلند شود، وارد باند شده و بخش محموله را باز کرده و حدود 120 بسته محموله الماس را با خود برده اند. این سرقت به سرعت و در عرض 10 دقیقه انجام شده است.

پلیس بلژیک اعلام کرده است که در جستجوی 8 دزد رباینده الماس ها است.سرقت روز گذشته یکی از بزرگ ترین سرقت های الماس در تاریخ محسوب می شود.

بنا به اعلام " کارولین دی ولف" رییس مرکز جهانی الماس در آنتورب بلژیک این محموله سرقت شده حاوی الماس های نتراشیده بوده است که قرار بوده از آنتورب بلژیک به زوریخ سوییس منتقل شود.

شهر آنتورب بلژیک یکی از مراکز عمده معامله الماس در جهان است و روزانه حدود 150 میلیون یورو الماس از این شهر جابجا می شود.

سارقان این محموله الماس نقاب بر تن داشتند و لباس پلیس برتن داشته و مسلح بودند و از خودروهای سیاه رنگ پلیس استفاده کرده اند.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “سرقت 50 میلیون دلار الماس در 10 دقیقه”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی