ملانیا، محبوب‌تر از دونالد ترامپ

مجموعه: اخبار, اخبار جهان, سیاسی تعداد بازدید: 2145 تاریخ : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

گرچه بانوی اول آمریکا هنوز به کاخ سفید نقل مکان نکرده، اما میزان محبوبیت او در ۱۰۰ روز اول دولت دونالد ترامپ به شدت افزایش یافته است.

جام جم/با وجود اینکه ۱۰۰ روز از روی کار آمدن دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گذرد، همسر او ملانیا و پسرش بارون هنوز به کاخ سفید نیامده‌اند. خانواده ترامپ همچنان در پنت‌هاوس او در “برج ترامپ” واقع در نیویورک ساکن هستند. ملانیا تاکید دارند که پسر نوجوانش باید سال درسی جاری را به اتمام برساند. احتمالا آنها در نظر دارند که تابستان به واشنگتن نقل مکان کنند.

ملانیا، محبوب‌تر از دونالد ترامپ

غیبت ملانیا ترامپ از کاخ سفید انتقاداتی را هم در پی داشته است چرا که تدابیر امنیتی حضور او در نیویورک تقریبا هفته‌ای یک میلیون دلار هزینه دارد. گرچه ملانیا هنوز ساکن کاخ سفید نشده اما از وظایفش به عنوان بانوی اول شانه خالی نکرده و در مراسم‌ها، میزبان مقام‌های خارجی بوده است. به همین دلیل او حتی از سوی رسانه‌های آمریکایی سرشناس تقدیر شده است.

ملانیا ترامپ گرچه به تمام وعده‌های اولیه‌اش عمل نکرده اما تاکنون دست کم به حمایت از حقوق زنان توجه نشان داده و اکثر دیدارهای عمومی او به این مساله اختصاص دارد. با این حال، ملانیا ترامپ هر از گاهی هدف حمله و قضاوت رسانه‌های اصلی قرار می‌گیرد چرا که سابقا به عنوان مدل کار کرده است.

با وجود این‌ها، نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد محبوبیت بانوی اول آمریکا به سرعت رو به افزایش است. تا پایان مارس، ۵۲ درصد از آمریکایی‌ها ملانیا ترامپ را تایید کردند. او پیش از ادای مراسم سوگند دونالد ترامپ، محبوبیتش ۳۹ درصد بود. با این حساب، محبوبیت ملانیا ترامپ حتی از همسرش هم بیشتر شده است. طبق نظرسنجی گالوپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ۳۵ درصد محبوبیت دارد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ملانیا، محبوب‌تر از دونالد ترامپ”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی