پرونده شکایت از مشایی به وزارت اطلاعات ارسال شد

مجموعه: اخبار, سیاسی تعداد بازدید: 185 تاریخ : ۵ تیر ۱۳۹۲

"مصطفی افضلی‌فرد" نماينده اردبيل، نمين و نير گفت:

پرونده‌ای در خصوص اظهارات مشایی در مورد انبیا(ع)، مکتب ایرانی، حضرت مسیح (ع)، مدیریت داوود نبی(ع)  و رژیم صهیونیستی در کمیسیون اصل 90 تشكيل و مورد بررسی قرار گرفت كه اين پرونده برای رسیدگی به مبادی ذی‌ربط ارسال شد.

وي در ادامه بيان كرد: این پرونده با شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی تنظیم شده كه تعدادی از نمایندگان مجلس هفتم و هشتم نیز در میان شاكيان حضور دارند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پاسخ به این سوال که نتيجه نهايي رسيدگي به پرونده شكايت از مشايي به چه دستگاهی ارسال می‌شود، بيان كرد: پرونده‌های کمیسیون اصل نود مجلس عمدتا به نهادهای نظارتی همچون وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور فرستاده می‌شود و پرونده شکایت از مشایی نيز به اين نهادها ارجاع شده است.

وي در پايان در مورد علت تشكيل اين پرونده اظهار داشت: اين پرونده درمورد اظهارات خاصي نيست، در مورد همان حرف‌هايي است كه مشايي در محافل و مجامع عمومي و در بين مردم بيان كرده است.

مطالب مرتبط


    Notice: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! caller_get_posts تاریخ‌گذشته است. به جای آن از ignore_sticky_posts استفاده کنید. in /home/bndon/domains/bighbigh.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 4080
نظر شما !!!

نظر شما برای “پرونده شکایت از مشایی به وزارت اطلاعات ارسال شد”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی