به عشق مملکت و نظام به مالزی می‌روم

مجموعه: اخبار, ورزشی تعداد بازدید: 209 تاریخ : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من به عشق مملکت و نظام برای حضور در مراسم تجلیل از بزرگان فوتبال آسیا به مالزی می‌روم.

در خصوص قطعی شدن سفرش به مالزی برای حضور در مراسم تجلیل از بزرگان فوتبال آسیا و سوار شدن به هواپیما، اظهار داشت: آن‌طوری که شلوغش کردند من از هواپیما ترس ندارم. هر وقت که کار باشد ما مجبوریم سوار هواپیما شویم.

وی افزود: برخی اوقات 20 ساعت روی هوا بودم، در سفرم به استرالیا و برزیل شاید بالای 20 ساعت سوار هواپیما بودم و مطمئن باشید شهامت لازم را دارم.

پروین تاکید کرد: تازه من شهامت دارم و می‌گویم یک کم از سوار شدن به هواپیما می‌ترسم اما چرا سراغ کسانی که خیلی می‌ترسند اما صدایش را در نمی‌آورند نمی‌روید؟ موقعی که فوتبال بازی می‌کردم یادم نمی‌رود 3 یا 4 بازیکن بودند که با سلام و صلوات سوار هواپیما می‌شدند.

پروین در خصوص مراسم تجلیل از بزرگان فوتبال آسیا نیز گفت: باور کنید به عشق مردم، نظام و مملکتم می‌خواهم به این سفر بروم. همین‌که نام ایران می‌آید و آدم یک عمر به عشق این لحظه زندگی می‌کند، برایم صد برابر ارزش دارد. البته آقایان همایون بهزادی و علی جباری هم از بزرگان فوتبال ما هستند و من از این عزیزان رخصت می‌گیرم. امیدوار هستم که از این به بعد باز هم چهره‌های بیشتری از فوتبال ایران در مراسم‌های تجلیل در آسیا ببینیم.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “به عشق مملکت و نظام به مالزی می‌روم”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی