فان‌پرسی: حضور در تمرینات منچستریونایتد برایم افتخار است

مجموعه: اخبار, ورزشی تعداد بازدید: 533 تاریخ : ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

مهاجم هلندی منچستریونایتد حضور در تمرینات «شیاطین سرخ»‌ را به علت آشنایی با تازه‌ها و ناشناخته‌های فوتبال ‌افتخاری بزرگ می‌داند.

بندرآنلاین از خبرگذاری فارس ، روبین فان‌پرسی تابستان سال جاری از تیم آرسنال پس از 8 سال (2004 تا 2012) حضور جدا شد و به اولدترافورد آمد تا شاگرد جدید «فرگی» (فرگوسن) شود.

وی در فصل جاری و با پیراهن سرخ‌پوشان در 25 بازی انجام شده لیگ برتر، 22 گل زده است.

ستاره خط آتش من‌یونایتد اظهار داشت: با تمام وجود در تمرینات حضور داشته و خوشبختانه همه چیز تاکنون ایده‌آل بوده است. همه روزه با شور و شوق بسیار حاضر می‌شوم. هر جلسه تمرین مثل اولین حضورم لذت‌بخش است.

وی افزود: دوستان جوانم در اولدترافورد خوب کار می‌کنند و به من احساس خوبی می‌بخشند که باور کنم در خانه‌ام هستم. تمرینات زیر نظر سرآلکس فرگوسن به خوبی انجام می‌شود و من هم با چیزهایی آشنا می‌شوم که مدت‌ها بود، ندیده بودم.

فان‌پرسی ادامه داد: برای من واقعا مایه افتخار است که در تمرینات تیم باشم و کار کنم. هر روز با یکسری چیزهای جدید آشنا می‌شوم و روی آن کار می‌کنم. آنقدر روی جزییات تمرین می‌کنم که حرکت مورد نظر را خیلی خوب فراگرفته و بتوانم در زمین اجرا کنم.

لژیونر 29 ساله سرزمین لاله‌های نارنجی در تاریخ 29 اوت سال 2012 با امضای قراردادی 4 ساله و به ارزش 22.5 میلیون پوند به عضویت من‌یونایتد درآمد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فان‌پرسی: حضور در تمرینات منچستریونایتد برایم افتخار است”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی