نشان پروانه و همیار محیط زیست به آندریاک تیموریان اهداء شد

مجموعه: اخبار, ورزشی تعداد بازدید: 556 تاریخ : ۹ مهر ۱۳۹۲

  نشان پروانه و همیار محیط زیست به آندریاک تیموریان اهداء شد

نشان پروانه طی مراسمی به آندریاک تیموریان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست اهداء شد.

 

 در طی حرکت زیست محیطی آندریاک تیموریانتایلند بازیکن محبوب باشگاه استقلال در رقابت‌های فوتبال با تیم باشگاهی تایلند در خصوص نجات یک پروانه از مستطیل سبز با حضور نماینده رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نشان پروانه و لوح تقدیر به وی اهداء شد.

 

دکتر محمدهادی حیدرزاده مدیر کل محیط زیست استان تهران که به عنوان نماینده رئیس سازمان حفاظت محیط زیست این نشان را به آندریاک تیموریان اهداء‌ کرد، ضمن تقدیر از حرکت زیست محیطی وی، گفت: قطعا حرکات زیست محیطی ورزشکاران و هنرمندان می‌تواند در اشاعه فرهنگ زیست محیطی نقش بسزایی داشته باشد.

 

وی با اشاره به این که امسال نشان ویژه پروانه به آندریاک تیموریان اهداء شد، تاکید کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سال آینده این نشان ویژه به ورزشکاران حامی محیط زیست اهداء خواهد شد.

 

آندریاک تیموریان نیز در حاشیه این مراسم با تشریح اتفاق رخ داده در بازدید با تیم باشگاه تایلند، گفت: وقتی مشاهده کردم که پروانه‌ای در وسط چمن‌ها گرفتار شده آن را از زمین برداشتم و به خارج از زمین بازی منتقل کردم.

 

وی خاطرنشان کرد: قطعا همه فوتبالیست‌ها می‌توانند با اقدامات زیست محیطی خود این فرهنگ را در جامعه توسعه دهند.

 

به گزارش ایسنا، همچنین مدیر کل محیط زیست استان تهران مجوز استفاده رایگان به مدت یک سال از مناطق تحت حفاظت سازمان محیط زیست و نشان همیار محیط زیست را به عنوان اولین ورزشکار به آندریاک تیموریان در این مراسم اهداء کرد.

 

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “نشان پروانه و همیار محیط زیست به آندریاک تیموریان اهداء شد”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی