گل دومم به استقلال رویایی بود

مجموعه: ورزشی تعداد بازدید: 537 تاریخ : ۵ بهمن ۱۳۹۱

هوادارها می گفتند که رتبه مهم نیست فقط مهم این است که دربی را ببریم، اوایلش چیزی متوجه نمی شدم تا اینکه دربی رسید و دیدم اوضاع بسیار متفاوت است.

مدت حضورش در پرسپولیس چندان طولانی نبود، گرچه می توانست در تاریخ باشگاه سرخ ماندگار شود اما ناملایمت ها با او باعث شد با یک مصدومیت از پرسپولیس کم کم برود. اما او در تاریخ به نوعی ماندگار شده و برای هوادارن سرخ همان محسن رفت و برگشت است.

دربی هفتاد و ششم: با پرسپولیس که قرارداد بستم کسی از من آقای گلی نخواست فقط همه می خواستند مثل دورانی که در سایپا بودم باز هم به استقلال گل بزنم. هوادارها می گفتند که رتبه مهم نیست فقط مهم این است که دربی را ببریم، اوایلش چیزی متوجه نمی شدم تا اینکه دربی رسید و دیدم اوضاع بسیار متفاوت است. دربي بازي‌ است كه مردم با آن در طول يك سال زندگي مي‌كنند و براي هم كري مي‌خوانند مثلا به همديگر مي‌گويند كه اگر ۱۰ باخت هم داده باشيم شما را در دربي برده‌ايم.

بهترین خاطره از دربی: دومین دربی که بازی کردم برای خیلی مهم بود. چون هوادرها من را محسن رفت و برگشت صدا می زدند. با اینکه در پست تخصصی بازی نمی کردم نیمه دوم توانستم در یک موقعیت تک به تک گل بزنم. برای آن گل رویایی بود چون می خواستم محسن رفت و برگشت بمانم.

بدترین خاطره از دربی:
محسن خلیلی خاطره بدی از دربی ندارد. وقتی در دو دربی باز یکنی و در هر دو بازی هم گل بزنی خاطره بدی برایت باقی نمی ماند.

پیش بینی نتیجه: در اين بازي هر بازيكني كه تمركز نداشته باشد، تيمش لنگ مي‌زند. تيمي كه بازيكنانش بيشتر تمركز داشته باشند، شانس بالاتري براي پيروزي دارد البته هر دو تيم بازيكنان باتجربه‌اي در دربي‌ها دارند. شايد نيمكت استقلال هم باتجربه‌تر باشد اما در نهايت اين بازيكنان هستند كه نتيجه را تعيين مي‌كنند.


افکارنیوز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “گل دومم به استقلال رویایی بود”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی