تعرفه جدید اینترنت همراه اول

مجموعه: دانش روز, دانش و فناوری تعداد بازدید: 446 تاریخ : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

اپراتور اول تلفن همراه با اعلام حفظ بسته‌های فعلی اینترنت موبایل، از ارائه بسته‌های اینترنتی جدید نوترینو با ترافیک هدیه معادل ترافیک خریداری شده خبر داد. این اپراتور بسته‌هایی جدید در دو کلاس سرعتی پایه و حرفه‌ای در قالب بسته‌های آلفا و آلفا+ ارائه کرده است که مشترکان می‌توانند با خرید یکی از بسته‌های آلفا+ به اندازه حجم ۲ بسته (بسته شبانه روزی + بسته شبانه) از اینترنت همراه استفاده کنند.

بسته‌های آلفا (اینترنت پایه)
در بسته‌های آلفا مشترکینی که بنا به دلایلی نمی‌توانند از خدمات ۳G و ۴G در منطقه زندگی خود بهره مند شوند، می‌توانند با حداقل قیمت از بسته‌های آلفا استفاده کنند. بسته‌های آلفا از نظر قیمت و حجم همانند بسته‌های هوشمند GPRS همراه اول بوده که مشخصات آن‌ها در جدول زیر قابل مشاهده است. این بسته‌ها برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری قابل استفاده است.

بسته‌های آلفا (اینترنت پایه)

بسته

میزان حجم

تعداد MMS

مدت اعتبار

قیمت (تومان)

کد دستوری فعال سازی

۱

۱۵۰ مگابایت

۱۰

۱ روزه

۱.۰۰۰

۱۱#*۱۰۰*

۲

۸۰۰ مگابایت

۳۰

۷ روزه

۵.۰۰۰

۱۲#*۱۰۰*

۳

۲.۵ گیگابایت

۵۰

۳۰ روزه

۱۰.۰۰۰

۱۳#*۱۰۰*

۴

۸۰۰ مگابایت

۷ روزه (فقط از ساعت ۲۳ لغایت ۸ صبح)

۱.۰۰۰

۱۴#*۱۰۰*

 

بسته‌های آلفا + (اینترنت حرفه‌ای)
همچنین بسته‌های آلفا+ که بسته‌های حرفه‌ای نوترینو هستند، با سرعتی بالا، استفاده تخصصی و حرفه­‌ای از اینترنت نسل ۳ و ۴ را ممکن می ‌سازند. این بسته‌ها مناسب افرادی است که از برنامه‌های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می‌کنند یا تمایل به داشتن اینترنتی با سرعت بالا دارند. مشخصات بسته‌های آلفا+ در جدول زیر قابل مشاهده است:

بسته‌های آلفا + (اینترنت حرفه‌ای)

میزان ترافیک

—–

مدت اعتبار

۱۰۰MB

+

۱۰۰MB هدیه شبانه

۳۰۰MB

+

۳۰۰MB هدیه شبانه

۱GB

+

۱GB هدیه شبانه

۳GB

+

۳GB هدیه شبانه

روش فعالسازی

یک روزه

۱.۵۰۰ تومان

۳.۵۰۰تومان

۹.۰۰۰ تومان

۱۰.۰۰۰تومان

۲۱#*۱۰۰*

هفت روزه

۲.۵۰۰ تومان

۵.۰۰۰ تومان

۱۰.۰۰۰ تومان

۱۳.۵۰۰ تومان

۲۲#*۱۰۰*

سی روزه

۴.۰۰۰ تومان

۷.۰۰۰ تومان

۱۳.۰۰۰ تومان

۱۷.۰۰۰ تومان

۲۳#*۱۰۰*

بسته‌های آلفا+ برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول قابل استفاده است. برای استفاده از اینترنت پرسرعت، فعالسازی بسته آلفا+ الزامی است. از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای بسته‌های آلفا+ این است که به همان میزان ترافیک خریداری شده (قابل مصرف در طول شبانه روز)، دارای ترافیک هدیه شبانه هستند (قابل مصرف در بازه زمانی۲ تا ۷ بامداد). برای مثال بسته ماهانه ۱GB+ ۱GB هدیه شبانه، علاوه بر یک گیگابایت ترافیک خریداری شده، یک گیگابایت نیز ترافیک هدیه دارد که در ساعات شبانه (۲ تا ۷ بامداد) قابل استفاده است.

همچنین در صورتی که هر یک از مشترکین همراه اول بسته فعالی داشته باشد، اگر اقدام به فعالسازی بسته­ دیگری کند بسته­ جدید برای وی رزرو می­‌شود. به این معنی که پس از پایان بسته فعلی، در هنگام تمدید حجمی یا زمانی، بسته­ رزرو برای وی فعال خواهد شد. بسته رزرو یک قابلیت جدید است که به مشترک امکان می‌دهد بسته­ بعدی خود را از قبل مشخص کند تا تمدید با بسته­ دلخواه صورت پذیرد.

از روز پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که دارای بسته هوشمند هستند، تا پایان بسته خود می‌توانند از آن استفاده کنند. با پایان یافتن بسته، در صورتی که بسته دیگری را رزرو نکرده باشند، تمدید خودکار بسته هوشمند آنها با بسته آلفا مشابه (دارای ترافیک، دوره زمانی و قیمت مشابه ولی با سرعت پایه) انجام خواهد شد. لذا مشترکانی که مایل به استفاده از اینترنت حرفه‌ای هستند، لازم است قبل از اتمام بسته هوشمند خود، یکی از بسته‌های آلفا+ را به دلخواه رزرو کنند.

 

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تعرفه جدید اینترنت همراه اول”

  1. جدیدترین اخبار
  2. پربیننده ترین اخبار
قالب تفریحی